İster Cepten Webten Tabletten

E-Arşiv Fatura Kesme Programı

  • Sınırsız fatura oluşturma.
  • Faturanı cepten anında kes.
  • Logo ve kaşeni ekle, kurumsal ol.
  • İmzalandığında otomatik e-posta gitsin.
  • Gelir takibi, Cari Extre Gönderimi
  • Bilgisayar, table vb. tüm cihazlardan kullanım imkanı
  • Müşteri Hizmetlerimiz Her Zaman Yanınızda

Uygun uygulamayı indir mobilde kullanmaya başla:

özelliklerimiz

E-Arşiv fatura işlemleri Şimdi daha kolay

Faturalarınıza Logo ve Kaşenizi Ekleme

Sistemimizde oluşacak faturalarınıza yükleyeceğiniz logo ve kaşe fotoğrafınız otomatik olarak eklenebilmektedir. Kurumsal bir fatura görünümüne sahip olursunuz.

VKN veya TC ile Müşteri Sorgulama

Müşterinizin VKN veya TC No bilgisi ile sorgulama yatığınızda sistemimizde ünvan, adsoyad, vergi dairesi ve adresi otomatik olarak gelmektedir.

Otomatik Müşteri ve Ürün Kayıt Etme

Faturanızı kaydettiğiniz anda müşteri bilgilerinizi ve fatura satırlarınızdaki ürün bilgileriniz sistemimize otomatik olarak kayıt edililir.

Müşteri ve Ürün Seçerek
Hızlı Fatura Oluşturma

Öncesinde fatura kestiğiniz müşterileri ve kullandığınız ürünleri seçerek kolayca faturanızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

Cariye Otomatik Fatura Kaydetme

Faturanızı kaydettiğiniz anda fatura müşterinin altına otomatik olarak cari ekstresine işlenmektedir. Müşteri altından tahsilat işlemlerinizide kayıt edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

E-Arşiv fatura işlemleri Şimdi daha hızlı

Detaylı Fatura Arama

Faturalarınızı, ünvan, ad soyad, tarih aralıkları, vkn no, tc no ve fatura durumlarına göre arama yapabilir. İstediğiniz faturalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kdv, Birim ve Notunuzu Otomatik Getirme

Faturalarınızda kdv, birim, tevkifat ve tevkifat tipi gibi veya notlarınıza yazmak istediğiniz banka bilgisi, adres, sevk bilgileri gibi standart notlarınızı sistemimize kayıt ederek her yeni faturanıza otomatik gelmesini sağlayabilirsiniz.

Faturanızı Mail ve SMS Gönderme

Faturanızı imzaladığınız anda ayarlarınıza göre otomatik olarak kendinize, müşterinize ve mali müşavirinize mail olarak iltilmektedir. SMS olarakta iletme imkanınız bulunmaktadır.

WhatsApp Üzerinden Fatura Paylaşımı

Tek tık ile imzaladığınız faturanızı whatsapp veya istediğiniz platform üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.

PDF ve Excel Olarak Toplu İndirebilme

Faturalarınızı istediğiniz kriterlere bağlı olarak toplu şekilde PDF, HTML, XML ve ZİP olarak dosya şeklinde indirebildiğiniz gibi, EXCEL olarak işlenmiş fatura ve detaylı satırlar şeklindede indirebilirsiniz.

Kurumsal fatura tasarımı isteyenler için

Logo ve kaşe fotoğrafınızı sistemimize yükleyerek faturanızda çıkmasını sağlayabilirsiniz.

fatura_logosuz_yenifatura_logolu_yeni
30.000+ Mutlu Müşteri

Sizden gelen tüm yorumlar bizim için değerli

Tüm öneri, istek ve şikayetlerinizi değer veriyor, dinliyoruz.

Valla güzel program diğer programlar arasında en iyisi. Reklam yok, pratik, müşteri sorguluyor. Daha ne olsun. Nereden para kazanıyorlar bilmiyorum. Amme hizmeti resmen, devletin yapacağını yapmışlar. Mali Müşavir olarak tavsiye ederim.

Özgür M.

Android de kullanmak için böyle bir program arıyordum. Gerçekten çok başarılı ve işlerimi kolaylaştırdı. İşlemlerimi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorum.

Serkan S.

Çok başarılı bir uygulama olmuş faturalarınızı çok kolay bir şekilde e-arsivden kesebilirsiniz e mail desteği de var gerçekten işlerimizi kolaylaştıran bir uygulama olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık

Ömer C.

Harika bir uygulama.uygulamadan anında mail atabiliyorum ya da whatsappdan faturamı hızlıca iletip odememi alabiliyorum. Aynı zamanda canlı destekleri ve yazılım ekipleri çok ilgili. Tarık beye özel ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Mustafa T.

Muadili diğer uygulamalara biraz baktım da kullanım kolaylığı açısından Tiko Yazılım'ın yanına bile yaklaşamazlar. Seni çok seviyorum Tiko ❤️

Neşat S.

Ellerinize sağlık, sürekli ofis dışı olup telefondan fatura kesmek zorunda kalanlar için büyük kolaylık.

Mehmet İ.
Sizin için BURADAYIZ

Sorularınız için
kısaca cevaplar

Size yardımcı olacağını düşündüğümüz en çok merak dilen 5 soru ve cevabı..

Kayıt olduğunuz gibi size ücretsiz 10 fatura tanımlanıyor. Süresiz olarak istediğiniz zaman içersinde kullanabilirsiniz.

Yıllık ücretimize ücretlendirme sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesinlikle bu yıllık kullanım ücreti dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz. SINIRSIZ FATURA KESEBİLİRSİNİZ.

Gerekli olan tek şey Gelir İdaresi Başkanlığı'nın e-arşiv fatura için olan https://earsivportal.efatura.gov.tr/intragiris.html adresine girerken kullandığınız kullanıcı kodu ve şifreniz yeterli.

Telefon ve WhatsApp destek hattımızla her zaman yanınızdayız. Kayıt olurken, bilgilerinizi girerken veya faturanızı keserken bize danışmanızdan memnun oluruz.

Kayıt olmadan GİB sisteminden kesilen tüm faturalarınız geriye dönük sistemimize entegre olacaktır.

TİKO DESTEK

WhatsApp, Telefon ve Destek Sistemimiz ile
Her zaman Yanınızdayız

Destek sistemimiz (https://destek.tiko.com.tr) bulamadığınız tüm sorularınız için buradayız.